SASO Enerji Laboratuvarı | PTC Ürün Test ve Bel

 

SASO Energy Efficiency Label

SASO 2902 VE 2870

Suudi Arabistan Standartları Örgütü'nün (SASO) geçmiş Enerji Verimliliği Etiketi kayıt sistemi kapandı. Tamamen, ilk olarak Mart 2018'de piyasaya sürülen yeni bir EER kayıt sistemi ile değiştirildi.Uygunluk belgesi sağlayıcıları eski etiket türlerine dayanarak artık SASO Sertifikaları kesinlikle veremeyecektir..Türkiye'de SASO 2902 ve SASO 2870 standartlarında full test yapabilen ilk laboratuvar olarak sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.Labaratuvarımızda test yaptırmanız hem maliyet hemde zaman açısından büyük önem taşımaktadır.

Water Efficiency Label Nedir ? 

 

SASO 2655 VE 2656

1 Ocak 2018’den itibaren, Suudi Arabistan Standartları Örgütü (SASO), su verimliliği tüketim oranlarına dayalı olarak musluklar, duşlar ve tuvaletler için yeni Su Verimliliği Düzenlemeleri ve SASO Su Verimliliği Etiketleme programının uygulanmasına başlamıştır.

Üreticiler, ithalatçılar, ihracatçılar ve nakliye şirketleri artık malları gümrükte kalmaması ve Suudi Arabistan pazarına rahat bir şekide girmelerini sağlamak için, ürünlerini yükleme öncesi SASO Su Verimliliği Etiketleme programına göre etiketlemek zorundadır.

Firmamız siz müşterilere bu tür sıkıntılar yaşamadan ihracatlarımızı kolay ve standartlara uygun gerçekleştirebilmeniz için hizmet vermektedir. Saso 2655 ve 2656 standartlarına uygun full test yapabilen dünyadaki ilk ve tek laboratuvarımızla sizlere güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Hızlı iletişim ve Sorularınız için iletişime geçiniz.

Satış destek : +90 0555 852 56 69

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now